Хто миЗворотній зв'язок

Волонтерські та громадскі ініціативи, що працюють в Україні та за її межами.


Додати оголошення
Зв'язатись з нами

Наша команда

Діана Яворська

Технічна координаторка, менеджерка проектів та українська мама

Ми вирішили створити UAhelpres.com, коли зрозуміли, що мільйони людей готові допомогти іншим, але не знають кому і як. Сотні тисяч потребують допомоги, але не знають у кого її просити.
UAhelpers — надійний агрегатор: актуальність пропозицій перевіряють волонтери, запити на допомогу намагаємось обробити самі або передати далі відповідним адресатам.

Ніколь Шпирко

Модераторка та наповнювачка сайту

Працюю у Львівській міській раді, волонтерила все своє студентське життя і в такий нелегкий час у нашій країні не можу бути осторонь і відчуваю обов'язок допомагти країні та її неймовірним громадянам🇺🇦

Христина Сулій

Координаторка проекту

Берегиня напрямків, приборкувачка хаосу. Розробляла структуру інформаційного наповнення. Тримаю все під контролем. Від мене — бачення розвитку сайту та емоційна підтримка усіх членів команди.

Христина Лебедь

Ідейниця та комунікаційниця

Комунікую, розповідаю, налагоджую і вірю, що роблю світ кращим. Ідея сайту виникла раптово, коли в пориві братися за волонтерство побачила, що є вже мільйон ініціатив та неймовірних людей. Залишилося їх лише поєднати.

Популярні питання

Щоб полегшити логістику. Наша мета: допомогти волонтерам, активним громадянам, які хочуть долучитися до ініціатив та людям, які потребують допомогу — знайти одне одного.
Є два напрямки:
  1. Пропозиції допомоги.
    Тут можна знайти інформацію про те, де у місті облаштовані місця для нічлігу, де можна отримати харчі, одяг, медикаменти та медичну допомогу, послуги з перевезення, психологічну допомогу та інше.
  2. Прохання про допомогу.
    У цій категорії можна дізнатися, якої співучасті потребують волонтери чи громадяни. Наприклад: продуктів для приготування їжі, фізичної допомоги для сортування чи розвантажування товарів, пального, допомоги війську, одягу та іншого.
Вам потрібно обрати локацію та необхідну категорію. За потреби обрати напрямок - “пропозиція” або “прохання”. І ви отримаєте перелік актуальних волонтерських пропозицій або потреб від волонтерів чи приватних осіб.
Натисніть "Надаю допомогу" або "Прошу допомоги". Вам відкриється спеціальна анкета, яку необхідно заповнити. Після цього анкету отримаємо ми. В дуже короткий термін ми подзвонимо вам, щоб перевірити всі дані. Якщо все правильно — публікуємо.
Група волонтерів постійно моніторять інформацію, яка потрапляє на сайт. Ми перевіряємо актуальність номерів, потреб та можливості надати допомогу.
Надаю допомогу
Прошу допомоги
2022
Дизайн створено Happy на волонтерських засадах